תקנון האתר

מבוא

האתר משמש כחנות לשיווק טלפונים סלולריים , אביזירים , וציוד נלווה . טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה עי חברות כרטיסי האשראי תנתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 

מחיר המוצרים המפורסמים באתר
מחיר המוצר  כולל דמי משלוח. ניתנת אפשרות לאיסוף עצמי.
 
אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה
האתר הוא משווק מוצרים של יבואנים ויצרנים שונים. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשסו-2006 ניתנת למוצרי חשמל ואלקטרוניקה שמחירם עולה על 150 שח תעודת אחריות של היבואן או היצרן במהלך השנה הראשונה. יובהר כי  בהתאם לתקנות,
במכר של מוצר שמחירו עולה על 400 שח, יחולו על האתר חובות היצרן או היבואן כאשר אין אפשרות לאתרם.
 

 

זמני אספקה
מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, לרוב עד 7 ימי עסקים, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה,  וישיבו לו את מלוא כספו.

 

 

החזרת סחורה וקבלת החזר כספי תמורתה תתאפשר בהתאם לתקנות ביטול עסקה של משרד התמ"ת, בתנאים הבאים:

 

ü      שווי המוצר עולה על 30 ₪

ü      המוצר באריזתו המקורית, התוויות לא הוסרו, לא נפגם ולא נעשה בו כל שימוש

ü      צירוף חשבונית קופה ו/או פתק החלפה

 

תנאים בהם לא יינתן החזר כספי:

מוצרי אלקטרוניקה כולל ציוד קצה של סלולר- אם המוצר חובר לחשמל או עם נעשה בו שימוש ו/או אם נעשתה קבלת/הוצאת שיחה, המוצר יחשב כמשומש ולא יינתן החזר כספי.

 

החזר כספי יינתן במידה ועמד בתנאים, תוך 7 ימי עסקים ממועד החזרת הסחורה ופירעון התשלום עבור העסקה המקורית.

 

מכל החזר כספי יקוזזו דמי ביטול בגובה 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.

 

אופן החזרת התמורה:

במידה והעסקה התבצעה במזומן או צק או העברה בנקאית, ההחזר יתבצע בצק או העברה בנקאית.

במידה והעסקה התבצעה בכ.אשראי, ההחזר יתבצע אך ורק בכ.אשראי.

 

 

מלאי
האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.
אחריות כללית בגין פעילות האתר
1.      החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
2.      החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.
 

 

סמכויות שיפוט
כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז תא, מרכז, ירושלים, נצרת , באר שבע או חיפה.
תמונות להמחשה
לעיתים ייתכנו טעויות צילום ואו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם.
 

 

אבטחת מידע ופרטיות
המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.
מה אנחנו עושים עם המידע
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דואל נשתמש בכתובת הדואל שממנה שלחת לצורך משלוח דואל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.
המחוייבות שלנו לאבטחת מידע
איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.